Спортни отличия

Нашите спортисти
23.04.2015 / 18:10

Мартин Станимиров Христов от II "а" клас тренира баскетбол от няколко месеца, но вече участва в турнири заедно с четвъртокласници. На проведения в Бургас "Баскетфест 2015" за деца до 10 години отборът е победител и Мартин се гордее със златния си медал.

Дияна Стоянова Димова и Виктор Иванов Иванов от II "а" клас печелят медали по плуване. На Великденското състезание, което се проведе в град Бургас Дияна спечели 1 златен медал на 50 м гръб и 3 сребърни медала на 50 м бруст, 50 м делфин, 50 м крол, а Виктор си извоюва сребърен медал на 50 м бруст.

Пожелаваме на Дияна, Виктор и Мартин да спортуват и подобряват спортните си постижения.