Национално състезание "Млад спасител"
Учениците от ОУ „Елисавета Багряна“ – Сливен се представиха достойно на националното състезание “Млад спасител”, което се проведе в град Плевен.
В надпреварата петокласниците демонстрираха отлични знания, бързи реакции и практически умения за реакция при критични ситуации и оказване на първа помощ.
Поздравления за учениците за успешното представяне!