Заслужена екскурзия за учениците от 7. клас
Ученици от седми клас участваха в образователна екскурзия по маршрута Сливен - Мадара - Плиска - Златни пясъци - Варна - Сливен.
По време на пътешествието те посетиха Мадарския конник и древната столица Плиска, където обогатиха знанията си за българската история и държавност.
След това се насладиха на престой в курортен комплекс Златни пясъци с разходки сред природата, морския бряг и посрещане на изгрева.
Екскурзията продължи с посещение на морската столица Варна и разглеждане на част от най-известните й забележителности.
Пътуването се превърна в ценен урок по история, култура и родолюбие, а всички участници се завърнаха щастливи, доволни и с незабравими спомени.
Пожелаваме на всички деца да запазят любопитството си и жаждата за знания! Нека всяко тяхно пътуване бъде изпълнено с нови открития, приятелства и вълнуващи преживявания, а сърцата им винаги отворени за добрата и мечти!